ÖZÜR YAZISI

ASIM ÖCAL

Yazarın şu ana kadar yazılmış 62 makalesi bulunuyor.

Yaklaşık 16 yıldan beri gazetecilik yaparım. Yüzlerce haber ve köşe yazısı yazdım ilk kez böyle büyük bir hataya düştüm ve ilçe milli eğitim müdürümüz Neşet Yazar beyi kıracak bir yazı kaleme aldım.

Bunu telafisi olur mu bilemiyorum ama ilçe milli eğitim müdürümüz Neşet beyin hoşgörüsüne sığınıyorum. Normalde böyle bir hataya düşmem ama gerek kaynağıma çok güvendiğimden gerekse kendime olan fazla özgüvenden kaynaklanan bu hatadan dolayı ilçe milli eğitim müdürümüz Neşet Yazar beyden özür diliyorum.

Bir lafın yalanı olmaz yanlışı olur derler. Benim düştüğüm durumda aynı bu lafa denk geliyor. Bahse konu olan söz yani velilere Kur’an okudunuz mu? Telkini ilçe milli eğitim müdüründen değil bir başka müdürden kaynaklanmış. Herhalde olayı nakleden anne müdürleri karıştırdı. Öyle olsa bile bu ne benim düştüğüm durumu ne de Neşet beye yapılan haksızlığı değiştirir.

Konunun hassasiyeti dolayısıyla hem kibarlığına ve beyefendiliğine gölge düşürdüğüm Neşet beyden hem de yanlış bilgi verdiğim için okurlarımdan tekrar özür diliyorum.

Demek ki ne kadar tecrübeli olursan ol gazetecilik aşırı güvene ve özgüvene gelmiyor………….

 

ASIM ÖCAL

1.5.2016

YAZARIN SON YAZILARI
SOLA DÖNÜŞ YOK MU? - 25 Ağustos 2018
SİLİVRİ NÖBETÇİLERİ - 12 Ağustos 2018
BUGÜNE NASIL GELDİK - 15 Temmuz 2018
BESNİLİ VEKİL - 7 Temmuz 2018
DİP DALGASI MI? - 9 Haziran 2018
ALLAH LİLLAH AŞKINA - 15 Mart 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ