NECATİ ATAR’IN KALEMİNDEN KALLEŞLER! HAİNLER! IRZ DÜŞMANLARI!..

  • 10 Ağustos 2015
  • 1.442 kez görüntülendi.
NECATİ ATAR’IN KALEMİNDEN KALLEŞLER! HAİNLER! IRZ DÜŞMANLARI!..

 

Işid diye bir terör örgütüne Adıyaman’dan da tek tük katılımlar olduğunu söyleyen bazı hainler türemiş. Bi kere Işid diye bir terör örgütü yok, varsa da Adıyaman’dan oraya katılan yok.

Kim ki, Adıyaman’dan Işid’e katılım var diyorsa vatan hainidir. Böyle saçma sapan iddialarda bulunan biri Adıyamanlı olamaz. Eğer Adıyamanlı olduğunda ısrar ediyorsa bilsin ki, kendisi artık hemşerimiz değil, düşmanımızdır.

Hiç kimse adı, sevgi, barış, kardeşlik, huzur, mutlulukla anılan şehrimizin adını kirletemez. Hiç kimse Adıyaman’ın adını terör örgütleriyle birlikte anamaz.  Aynı yalan, iftira ve karalamalarına devam ederlerse bilsinler ki bundan sonra Adıyaman’a geldiklerinde üzerinde oturacakları çul, çay içecekleri mekân, yürüyecekleri sokak bulamayacaklardır.  Huzurumuzu kaçırmak isteyen bu hainlerin huzur kentine girmemesi için gerekirse barikatlar kurar onları engelleriz.

Ayrıca başka birileri şehrimizin insanlarının yoksul olduğundan bahisle, hem ırgatlığa gitmemize vurgu yapmış, hem de yoksulluk bahanesiyle bazı örgütlere katılanlar olduğuna değinmiştir. Külliyen yalandır. Kim ki, insanlarımızı yoksul göstermişse, kim ki insanlarımıza çaresizlikten ırgatlığa gidiyorlar diyorsa iftiracının başta gidenidir… Hiç kimse yoksulluk gibi ağır hakaret içeren ve çok ayıp olan bir kavramı kentimize yakıştıramaz. Allah’a Şükür, kentimizde ne yoksul, ne de halinden şikâyetçi olan hiç kimse yoktur. Bunlar devlet babamızın verdikleriyle şükretmesini bilmeyen kalleşler, hainler, alçaklar, ırz düşmanlarıdır.

Attıkları bu iftiralar, uydurdukları bu yalanlar asla yanlarına kar kalmayacaktır. Gerekirse bütün vatandaşlar olarak, bütün STK’lar olarak, bütün sivil toplum örgütleri olarak onların en ağır ceza almaları ve vatandaşlıktan çıkarılmaları için Türkiye’nin en iyi ceza avukatlarını tutar en ağır cezaları almaları için her türlü girişimde bulunuruz.

Hiç kimsenin, bir tarih ve medeniyet şehri olan Adıyaman’ın adını kötüye çıkarmasına, kötü emellerine alet etmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimize nifak tohumları serpmeye çalışan bu tür hainleri bugüne kadar aramızda barındırmadığımız gibi bundan sonra da aramızda barındırmayacağız.

Buradan sayın başbakanımıza, sayın cumhurbaşkanımıza, sayın savcılarımıza sesleniyoruz. Lütfen bu hainleri konuşturmayın. Bu hainlerin konuşmalarını yazan gazeteleri, televizyonları kapatın. Onlar gibi düşünen kim varsa ya susturun, ya da kendilerine başka memleket bulmalarını söyleyin. Onların yalan ve iftiralarını paylaşan kim varsa hesaplarını hackleyin. Biz onları hemşeriliğimden çıkardık, siz de vatandaşlıktan çıkarın. Esas huzurumuzu kaçırmak isteyen, esas mutluluğumuzu çekemeyen bu ırzı kırıklar. Biz bunların yalanlarıyla, iftiralarıyla baş edemedik. Bugün Adıyaman’dan Işid’e katılım var diyen bu iftiracılar kim bilir yarın neler derler. Bu yetmiyormuş gibi bu utanmaz arlanmazlar bir de kentimizin adını yoksul kent yaptılar. Bunların ne millete ve devlete saygısı var.

İnanıyoruz ki, devletimiz bu Adıyaman’ımızın adını kötüye çıkarıp, huzurumuzu bozmak isteyen üç – beş kendini bilmez kalleş çapulcu hakkında gereken işlemi yapacak, Türk devletinin gücünü onlara gösterecektir. Güçlü devlet güçlü millet böyle zor zamanlarda belli olur. Biz Adıyamanlılar olarak her ne kadar kimsenin tırnağının taşa değmesini istemesek te, bu iftiracılar için gerekirse idam cezasının yeniden gelmesini ve bunların ibret-i alem için Sümer meydanında, eğer orası uygun değil, trafik tıkanır denirse Hükümet konağı meydanında sallandırılmasını canı gönülden destekleriz. Onların ipte sallandığını görmek bizim için il oluş  günümüz kadar sevindirici ve kutsal bir gün olacaktır. Sayın devlet büyüklerimiz, lütfen bizi böyle bir mutluluktan mahrum bırakmayın.

Bizler Adıyamanlılar olarak Sn. Cumhurbaşkanımızın (Genel başkanken) 2002 tarihinde Moskova’da Zülfükar Boran adlı bir Kars’lı vatandaşımızın ( büyük bir muhtemelle o da bir haindir) Kürt sorununu çözmeniz lazım dediğinde verdiği cevap gibi düşünüyoruz. Söylediklerine aynen katılıyoruz. Şöyle demişti: “Sorun var diye inanmayacaksın. Yok diye inanacaksın. Sorun var diye inanırsan sorun olur. Sorun yok dersen, sorun ortadan kalkar. Biz böyle bir sorun yok diyoruz.”

Biz de Adıyamanlılar olarak, Adıyaman bir huzur kentidir, kıyamete de kadar da böyle kalacaktır diyoruz. O hainler kendi isimlerini, anne, baba, çocuklarının isimlerini değiştirebilirler ama Adıyaman’ın “huzur kent” olan adını asla değiştiremezler. Gerekirse bu konuda canımızı feda eder, kanımızın son damlasına kadar savaşır ama huzurumuzu asla bozdurmayız.

Bunlar için söylenecek çok şey var ama sanırım anlaşılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ