BAKİ SERHAT KAMIŞ

BAKİ SERHAT KAMIŞ

Seni sadece sanal ortamdan izledik. Uzaklardan derdine tanık olduk, derttir geçer dedik ama derman olamadık. Şimdi ne haldesin, ne yaparsın bilmiyoruz. Senin  memleketten İstanbul’a geldiğini duymadık. Bizlerde sağırlaştık demek ki.  Ama gel gör ki elimizi vicdanımıza koyduğumuzda içine düştüğün durumdan payımıza düşenden fazlasıyla utandık.

 

Meslektaşın olan bir gazetecinin sosyal medyada seninle ilgili yazdıklarını okuduğumuzda bir insana umut verip sonra umutsuz bırakmanın ne olduğunu utanarakta olsa görmüş olduk. Derdine derman olacağını söyleyenler seni dermansız bırakmış doğru mu? Bilmiyoruz ne haldesin. Kötü olanda bu. Aramızda seni tanımayan arkadaşlarımızda var ama senin garipliğin bizi dertlendirdi. Buralardan çağrı yapalım dedik. Son bir umut dedik. Kullardan umut kesilsede Allah’tan umut kesilmez dedik. Sen bu yazdıklarımızı okuyacak mısın bilmiyoruz. Okumasan ne fayda bizde insanlık çuvalına bir çakıl koymuş olacağız. Ötesi yok.

 

Seni dedim ya tanımıyoruz. Siyasi görüşünü bilmiyoruz. Ama bizler seninle aynı çarkın dişlileri arasında ezildiğimizi düşünüyoruz. Yani ezilenlerin safındayız. Sakın bizi siyasi bir yelpazeye koyma. Bizde şu dünyada kendi cehennemine odun taşıyanlar haline getirilmiş olanlardanız. Bizi böyle gör. Böyle anla.

Çağrımız Adıyaman’a, bakın orada senin gibi bir garip yatıyor. Elini uzatmana gerek yok. Selamını gönder yeter…

Çağrımız karıncalar gibi yangını söndürmeyene bir umut deyip su taşıyanlara…

ACEP

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ